Kronikë

Konflikt mes të rinjsh në Tiranë, plagoset 17-vjeçari

Konflikt mes të rinjsh në Tiranë, plagoset 17-vjeçari
Foto: Ilustrim

Një 17-vjeçar ka mbetur i plagosur gjatë një konflikti me armë në Fushë Mëzez në Tiranë.

Adoleshenti me iniciale J. H., u plagos në këmbë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Ndërsa është dëmtuar me sende të forta 24-vjeçari me iniciale Z.Q, transmeton atsh.