Aksident në Lebanë, tre të lënduar

Aksident në Lebanë, tre të lënduar

23 April 2019 08:18

Tre persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti në mëngjesin e së martës në rrugën Prishtinë – Podujevë.

Flora Ahmeti, zëdhënëse e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës ka bërë të ditur se aksidenti ka ndodhur saktësisht në fshatin Lebanë. Në aksident janë përfshirë dy vetura.

Tre persona kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar për tretman mjekësor.

Ahmeti ka thënë se me rastin po merret njësiti i trafikut.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme