Kronikë

Gjendet i vdekur një 39-vjeçar në Pejë, dyshohet se u godit nga një veturë

Gjendet i vdekur një 39-vjeçar në Pejë, dyshohet se u godit nga një veturë
 

Policia e Kosovës ka njoftuar se të shtunën në Pejë është gjetur një person i shtrirë dhe pa shenja jete.

Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 06:55 në rrugën “Selman Lajqi” në fshatin Vitomiricë të Pejës ndërkaq vdekjen viktimës A.C. 39-vjeçar e ka konfirmuar ekipi mjekësor.