Kronikë

Përgjaken rrugët e Shqipërisë që në mëngjes, 2 të vdekur në aksidente

Përgjaken rrugët e Shqipërisë që në mëngjes, 2 të vdekur në aksidente
 

Dy aksidente kanë rezultuar fatale mëngjesin e sotëm në vendin tonë ku kanë humbur jetën dy persona. Bëhet fjalë për një grua dhe një 40-vjeçar nga Burreli.

40-vjeçari Besim Daçi ka humbur jetën këtë të enjte në rrugën nacionale Baz-Burrel, në vendin e quajtur Baza e asfaltimit.