Kronikë

Rrihen shqiptarë e serbë në Bardhosh të Prishtinës

Rrihen shqiptarë e serbë në Bardhosh të Prishtinës
Foto: Ilustrim

Policia e Kosovës përmes një komunikate për media bën të ditur se gjatë ditës së sotme ka ndodhur një rrahje ndërmjet dy shqiptarëve dhe një serbi, të cilët janë shoqëruar në Polici.

Policia thotë se rreth orës 16:20 është pranuar informata se në fshatin Bardhosh-Prishtinë ka ndodhur një mosmarrëveshje/rrahje në mes disa personave të dy nacionaliteteve, shqiptar dhe serb, transmeton Koha.net.