Grabitje me armë në Prishtinë

Grabitje me armë në Prishtinë

24 February 2019 13:26

Dy viktima femra në Prishtinë, kanë raportuar se derisa ishin duke punuar në një institucion mikro financiar, dy persona të maskuar dhe nën kërcënim të armës nga arka u kanë grabitur një shumë parash dhe janë larguar në drejtim të panjohur.

Siç thuhet në raportin e policisë, njësitet policore janë duke kryer hetime lidhur me rastin, transmeton ksp.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme