Kronikë

Dy këmbësorë goditen te Katedralja

Foto: Koha
 

Një aksident ka ndodhur pak pas orës 19:30 në udhëkryqin te Katedralja, në qendër të Prishtinës.

Një veturë ka goditur dy këmbësorë. Ekipet e auto-ambulancës janë parë në vendin e ngjarjes, dhe e kanë dërguar me urgjencë në QKUK personat e aksidentuar.