Kronikë

Dëmtoi një xhami, arrestohet një burrë në Podujevë me të meta psikike

Dëmtoi një xhami, arrestohet një burrë në Podujevë me të meta psikike
 

Në fshatin Kaçibeg të Podujevës sot është arrestuar një burrë me dyshimin se ka dëmtuar derën dhe dy dritare të një xhamie, transmeton Koha.net.

Policia e Kosovës bën të ditur se i dyshuari është me të meta psikike, derisa rasti ka ndodhur në orët e hershme të mëngjesit të sotëm.