Kronikë

Katër të lënduar në një aksident trafiku në Ferizaj

Katër të lënduar në një aksident trafiku në Ferizaj
 

Katër persona kanë mbetur të lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur më 23 janar ndërmjet tre veturave në fshatin Dardani në Ferizaj, transmeton Koha.net.

Policia bën të ditur se në aksidentin që ka ndodhur në ora 18:00 janë lënduar tre ngasësit dhe një pasagjere.