Therje me thikë mes të miturve në Prishtinë Foto: Ilustrim

Therje me thikë mes të miturve në Prishtinë

21 January 2019 10:02

Në rrugën “Eqrem Çabej”, Prishtinë, ka ndodhur dje një therje me thikë mes të miturve.

“Viktima mashkull K-Shqiptar (i mitur) ka pësuar lëndime trupore, pasi që është goditur me thikë nga i dyshuari K-Shqiptar (i mitur)”, thuhet në raportin e policisë.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari pas intervistimit në prani të prindit dhe avokatit është liruar në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme