Tre të lënduar në një aksident trafiku në Prizren Foto: Koha / ilustrim

Tre të lënduar në një aksident trafiku në Prizren

20 January 2019 14:56

Në fshatin Korish të Prizrenit dje ka ndodhur një aksident trafiku me ç’rast tre persona kanë mbetur të lënduar.

Policia konfirmon se rasti ka ndodhur rreth orës 09:45, dhe janë lënduar dy burra e një grua, transmeton Koha.net.

“Raportohet për aksident trafiku në mes të dy veturave, ku përpos dëmeve materiale lëndime trupore kanë pësuar dy burra dhe një grua, shqiptarë. Të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor dhe më pas janë liruar në shtëpi”, thuhet në komunikatë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme