Kanos nënën dhe motrën, arrestohet Foto ilustrim

Kanos nënën dhe motrën, arrestohet

13 January 2019 11:25

Policia ka arrestuar një person në Shtime pasi ka kanosur nënën dhe motrën.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar pasi që i njëjti ka kanosur nënën dhe motrën e tij”, thotë policia.

Tutje, thotë se me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme