Rrahje me çekan e shkopinj në Graçanicë

Rrahje me çekan e shkopinj në Graçanicë

07 December 2018 12:19

Në rrugën “Tomislav Sekuliq”, Graçanicë, dje ka ndodhur një rrahje në mes të dyshuarve meshkuj K/serbë, transmeton Koha.net.

Policia njofton se ata u ishin përdorur mjete si: shkopinj dhe një çekan.

Njëri nga të dyshuarit ka pësuar lëndime dhe i është dhënë tretmani mjekësor, ndërsa njëri i dyshuar, me urdhër të prokurorit, dërgohet në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme