Vajza kanos nënën e sulmon zyrtarët policorë Foto: Ilustrim

Vajza kanos nënën e sulmon zyrtarët policorë

02 December 2018 08:29

Dje Policia e Kosovës ka arrestuar një femër pasi që e njëjta kishte kanosur nënën e saj.

E njëjta ka sulmuar më pas edhe zyrtarët policorë në vendin e ngjarjes.

Njëri nga zyrtarët ka pësuar lëndime trupore dhe i është ofruar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme