Kronikë

Skënderaj, e dyshuara thyen xhamat e komunës dhe sulmon policin

Skënderaj, e dyshuara thyen xhamat e komunës dhe sulmon policin
Foto: Ilustrim
 

Policia në Skënderaj ka arrestuar dje të dyshuarën pasi që e njëjta ka thyer disa xhama të dyerve brenda komunës së Skënderajt dhe në fund e ka sulmuar një zyrtar policor.

Me urdhër të prokurorit, e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt.