Therje me thikë në Prizren Foto: Ilustrim

Therje me thikë në Prizren

21 tetor 2018 13:21

Dje në Prizren ka ndodhur një therje me thikë.

Policia në raportin ditor thotë se disa persona të panjohur e kanë therur njërin me thikë, ai është shtetas i Shqipërisë.

“Viktima është duke u trajtuar në Spitalin Rajonal të Prizrenit”, thuhet në raportin e policisë.

Nuk raportohet për të arrestuar dhe rasti është duke u hetuar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme