Kronikë

Arrestohen 4 shqiptarë në Romë pasi u kapën me marihuanë e kokainë

 

Katër shqiptarë kanë rënë në prangat e autoriteteve italiane pasi iu zbuluan se mbanin marihuanë dhe kokainë. Në fakt S.B., 43 vjeç; K.B., 31 vjeç; M.N., 30 vjeç dhe 25 vjeçari L.A. u ndaluan gjatë një kontrolli të zakonshëm në një rrugë në Torpignattara në Romë.

Komunikimi mes tyre në momentin që panë policinë ishte shumë dyshues për këta të fundit.