Arrestohet pasi kërcënoi një femër që ishte me të fejuarin Foto: Ilustrim

Arrestohet pasi kërcënoi një femër që ishte me të fejuarin

08 October 2018 10:37

Në fshatin Sllatinë e Madhe të Fushë Kosovës, mbrëmë u regjistrua një ngacmim e kërcënim.

Policia thotë se një femër e ka raportuar në polici një rast, që sipas saj, derisa ishte me të fejuarin e saj, një tjetër person pa shkas e ka përcjellë automjetin e tyre dhe në fund e ka kërcënuar atë.

Policia fillimisht e ka intervistuar të dyshuarin e me vendim të prokurorit ai është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme