Nga 30 ditë burgim për dy dorasit te ish-Blloku në Tiranë

Nga 30 ditë burgim për dy dorasit te ish-Blloku në Tiranë

07 October 2018 14:23

Gjykata e Tiranës vendosi masën e sigurisë për dy të ndaluarit për vrasjen në ish-Bllok, Eljon Hato dhe Ervis Martinaj.

Gjykata vendosi “arrest me burg” për Eljon Haton dhe 30 ditë burg për Ervis Martinajn, transmeton tch.

Masat e sigurisë u dhanë në mjediset e spitaleve ku ata po kurohen.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme