Kronikë e zezë

Arrestohet i dyshuari që iu gjet një elektroshok me mbishkrimin “Police”

Foto ilustrim
 

Një person është arrestuar nën dyshimin se i gjetur dhe konfiskuar një elektroshok me mbishkrimin “Police”.

I dyshuari është arrestuar në Stacionin e Policisë Kufitare – Kullë, në orët e para të së shtunës, ka njoftuar të dielën Policia.