Kronikë e zezë

Gjendet i vdekur një person në Prishtinë

 

Policia e Kosovës ka njoftuar se po heton vdekjen e një personi në një banesë në Prishtinë, që ka ndodhur të dielën rreth orës 11:50.

Sipas njoftimit, autoritetet policore e kanë gjetur trupin e pajetë në banesë dhe mjeku kujdestar e ka konstatuar vdekjen e tij.