Kronikë e zezë

Gjendet i vdekur një person në Mitrovicë

 

Një person është gjetur i vdekur në fshatin Vllahi të Mitrovicës ka njoftuar Policia e Kosovës.

Viktima i gjinisë mashkullore është gjetur pa shenja jete të hënën rreth orës 01:15, derisa ekipi mjekësor ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka konstatuar vdekjen.