Kronikë e zezë

Burri nga Fushë-Kosova raportohet i zhdukur tash e dy javë

Foto ilustrim
 

Një burrë nga Fushë-Kosova është raportuar i zhdukur nga familjarët.

Policia ka njoftuar të hënën se një grua ka raportuar që viktima tash e dy javë ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij.