Kronikë e zezë

Plagosen dy persona në Fushë-Kosovë, arrestohet i dyshuari

Foto ilustrim
 

Dy persona janë plagosur me armë të mërkurën pasdite në Fushë-Kosovë.

Policia ka njoftuar se ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:00, teksa i dyshuari është arrestuar dhe i është sekuestruar një armë e zjarrit.