Kronikë e zezë

Operacion i madh i Policisë, sekuestron marihuanë, vetura, para e telefona

 

Policia e Kosovës ka realizuar aksion në tetë lokacione të ndryshme përgjatë magjistrales Prishtinë-Pejë të premten.

Nga kontrollet janë gjetur narkotikë dhe përveç substancave janë sekuestruar edhe vetura, para dhe telefona.