Kronikë e zezë

Një shtetas i huaj dërgohet pa shenja jete në QKMF-në në Shtime

 

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person, shtetas i huaj, është sjellë pa shenja jetë në Qendrën e Mjekësisë Familjare në Shtime.

Ky rast është duke u hetuar dhe trupi i pajetë i personit që ka qenë rezident i Qendrës Integruese dhe Rehabilituese.