Kronikë e zezë

Mbajtën të mbyllura dy vajza, arrestohen dy të dyshuar në Drenas

 

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar dy persona të cilët dyshohen se kanë mbajtur të mbyllura dy vajza.

Sipas njoftimit, hetuesit policorë të stacionit të Drenasit, të dielën kanë arritur të sigurojnë prezencën e dy personave të dyshuar për veprat privim i kundërligjshëm nga liria, lëndim trupor, sulm dhe asgjësim apo dëmtim i pasurisë.