Kronikë e zezë

Gara shpejtësie në autostradën “Ibrahim Rugova”, Policia shqipton 21 gjoba e konfiskon një veturë

 

Policia e Kosovës ka njoftuar se kishte marrë para disa ditëve informata se po planifikohej të organizohej një garë shpejtësie në autostradën “Ibrahim Rugova”.

Policia, në një postim në Facebook, ka thënë se ka marrë masa, duke gjobitur 21 shoferë dhe po ashtu është konfiskuar një automjet që nuk kishte regjistrim.