Kronikë e zezë

Ngacmonte ish të dashurën në rrjete sociale, arrestohet

 

Një person në Malishevë është arrestuar pasi dyshohet se ka ngacmuar dhe kërcënuar ish të dashurën në rrjete sociale.

Policia ka njoftuar se a është dërguar në mbajte. “Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi i njëjti në vazhdimësi kishte ngacmuar dhe kërcënuar përmes rrjeteve sociale viktimën femër kosovare (ish të dashurën e tij). Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë.