Kronikë e zezë

Fushë-Kosovë, arrestohet i dyshuari për sulm seksual

 

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një të dyshuar në lidhje me një rast të sulmit seksual në Fushë-Kosovë që ka ndodhur në orët e hershme të së hënës.

Një grua kishte raportuar në Polici se të hënën është sulmuar seksualisht nga një person, dhe ajo kishte pranuar tretman mjekësor.