Kronikë e zezë

Kapet marihuanë në Dubravë

 

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka gjetur dhe konfiskuar 1,1 gram marihuanë në qendrën korrektuese të Dubravës.

Sipas njoftimit të martën, rasti po vazhdon të hetohet.