Kronikë e zezë

Gruaja nga Prizreni raporton se kunati e kërcënoi se do t’ia lëndonte fëmijët

Foto: KOHA/Ilustrim
 

Një grua nga Prizreni ka raportuar në Polici se kunati i saj i shkakton vazhdimisht dhunë psikike dhe se të premten e ka kanosur duke i thënë se do t’ia lëndonte fëmijët.

Sipas njoftimit të Policisë të shtunën, viktima është hospitalizuar në spitalin e Prizrenit si pasojë e shqetësimeve, ndërkaq i dyshuari është arrestuar e më pas është liruar për procedurë të rregullt.