Kronikë e zezë

Kapet një qese me telefona celularë dhe marihuanë në qendrën e paraburgimit në Novobërdë

Foto: KOHA/Ilustrim
 

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se brenda rrethojave të qendrës së paraburgimit në Pasjak të Novobërdës është gjetur një qese me telefona celularë dhe substancë narkotike.

Në njoftimin e Policisë të shtunën bëhet e ditur se rasti është në procedurë hetimore.