Kronikë e zezë

Digjet edhe një veturë me targa RKS në Zubin-Potok

Digjet vetura
FOTO: Ilustrim
 

Një veturë tjetër me targa RKS në Zubin-Potok është djegur në orët e para të së mërkurës, ka njoftuar Policia e Kosovës. Sipas njoftimit të Policisë, vetura e tipit Hyundai ishte pronë e një personi të komunitetit serb.

Policia dhe njësitet e zjarrfikësve kanë dalë në vendngjarje për ta lokalizuar zjarrin.