Kronikë e zezë

Arrestohet në Pejë një shtetas i Malit të Zi, dyshohet se vodhi dy celularë

 

Policia e Kosovës në Pejë ka arrestuar një shtetas të Malit të Zi nën dyshimin se nga xhaketa e një personi ka vjedhur dy celularë.

Siç ka njoftuar Policia, viktima ishte paraqitur në Stacion të Policisë, dhe kishte treguar se në tavolinë në një lokal kishte lënë xhaketën dhe ishte larguar për pak momente, ndërsa me t’u kthyer kishte vërejtur se i mungojnë dy telefona.