Kronikë e zezë

Konfiskohen rreth 17 kg drogë e arrestohen katër persona në Prishtinë e Prizren

 

Policia e Kosovës ka arrestuar katër persona të enjten, në një aksion në dy qytete dhe ka konfiskuar substanca narkotike, që dyshohet të jenë marihuanë e kokainë.

Sipas njoftimit të policisë të enjten mbrëma, aksioni është zhvilluar në Prishtinë e Prizren.