Kronikë e zezë

Sulmoi babanë dhe vëllain, arrestohet një person në Lipjan

Foto ilustrim
 

Një person është arrestuar të shtunën mbrëma në Lipjan, pasi dyshohet se ka sulmuar babanë dhe vëllain e tij.

Siç raportoi Policia të dielën, ky sulm fizik ka ndodhur për shkak të një mosmarrëveshjeje.