Kronikë e zezë

Arrestohen dy persona në Han të Elezit, rrahin një 16-vjeçar

 

Dy persona u arrestuan mbrëmjen e së mërkurës në fshatin Gorancë të Hanit të Elezit për lëndim trupor.

Policia e rajonit të Ferizajt njoftoi se policia u njoftua për rastin rreth orën 21:45 dhe ka dalë në vendin e ngjarjes.