Kronikë e zezë

Sulmoi një person e më pas tentoi ta godiste me veturë një tjetër, arrestohet i dyshuari

 

Në Gjakovë është arrestuar një person të enjten për kanosje të një personi tjetër.

I dyshuari në gjendje të dehur ka kanosur dhe sulmuar viktimën.