Kronikë e zezë

Sekuestrohen 615 litra vaj me origjinë nga Serbia

 

Njësitet Antikontrabandë të Doganës së Kosovës në kuadër të planit operativ kanë arritur që të identifikojnë një rast tjetër kontrabande, një automjet që trasportonte mallra të kontrabanduara.

Janë zbuluar 615 litra vaj ushqimor me origjinë nga Serbia dhe janë sekuestruar.