Kronikë e zezë

Tri vdekje të dyshimta në Prishtinë e Istog, Policia nis hetimet

 

Tri raste të vdekjeve të dyshimta janë regjistruar në 24 orët e fundit në Prishtinë dhe Istog.

Në Prishtinë një grua ka vdekur. E njëjta sipas njoftimit nga Policia ishte duke u trajtuar në QKUK. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për Obduksion.