Kronikë e zezë

Vdes një nënë bashkë me djalin 6-vjeçar në një aksident në Berat

 

Një aksident i rëndë ka ndodhur të hënën në vendin e quajtur Ura e Goricës, në rrugën hyrëse të qytetit të Beratit.

Një makinë tip “Wolksvagen” me drejtuese K.XH. ka devijuar nga rruga dhe ka përfunduar në lumë.