Kronikë e zezë

Rrokulliset kamioneta, dy të lënduar nga vetaksidenti në Sllatinë

Foto ilustrim
 

Dy persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një vetaksidenti trafiku që ndodhi gjatë pasdites të së enjtes në fshatin Sllatinë.

Aksidenti ndodhi pasi një kamionetë humbi kontrollin dhe u rrokullis në rrugën Prishtinë-Pejë, ka njoftuar zëdhënësi i Policisë, Daut Hoxha.