Kronikë e zezë

Rrëzohet nga skelet një punëtor në Ferizaj, thyen këmbën

Foto: Ilustrim/KOHA
 

Një punonjës në Ferizaj është rrëzuar nga skelet ndërsa po punonte në një objekt ndërtimi, ka bërë të ditur Policia e Kosovës.

Në ngjarjen që ndodhi të shtunën, punëtori u rrëzua nga skelet dhe mori frakturë në këmbë. Ai u dërgua në QKUK për trajtim.