Kronikë e zezë

Një 2-vjeçar në Shqipëri vdiq pasi piu raki aksidentalisht

 

Një dy vjeçar ka vdekur të premte në Devoll të Shqipërisë dhe shkak dyshohet të jetë bërë një pije alkoolike që e ka konsumuar aksidentalisht.

Kur është dërguar në spitalin e Bilishtit, djali ka qenë pa shenja jete.