Kronikë e zezë

Tre persona u mbytën në ujë të dielën, dy prej tyre fëmijë

Foto ilustrim
 

Tri viktima janë shënuar të dielën në Kosovë, si pasojë e mbytjes në ujë. Dy prej tyre fëmijë dhe një i rritur, ka njoftuar Policia e Kosovës në raportin 24-orësh të hënën.

Rastet kanë ndodhur në Dragash, Klinë dhe Mitrovicë.