Kronikë e zezë

Arrestohen dy persona në Vushtrri, vodhën mjete të punës

 

Policia e Kosovës i ka arrestuar dy persona në Vushtrri të dielën, nën dyshimin se kanë kryer veprën penale “vjedhje”.

Sipas njoftimit policor, të dyshuarit kanë vjedhur elektromotor dhe vegla pune në një oborr në Sfaraqak.