Kronikë e zezë

Vidhet në Istog kamioni me dru të konfiskuara

Foto: Ilustrim
 

Një zyrtar i Agjensionit Pyjor të Kosovës në Istog e ka njoftuar policinë e Kosovës se persona të panjohur kanë dëmtuar rrethojën e objektit dhe kanë vjedhur një kamion me masë drunore i cili ka qenë i konfiskuar.

Sipas njoftimit të policisë të premten, rasti po hetohet.