Kronikë e zezë

Arrestohet një i dyshuar për posedim të substancave narkotike, kërkohej nga Shqipëria dhe Italia

 

Të enjten mbrëma është arrestuar një person për posedim të substancave narkotike por që është i kërkuar edhe nga Shqipëria dhe nga Italia.

Policia e Kosovës ka realizuar operacionin policor “Rrufeja” bazuar në dyshimin për posedim të narkotikëve dhe në lokacionin e të dyshuarit ka gjetur 16.780 kg marihuanë.