Kronikë e zezë

Një person gjendet i vdekur në Skenderaj

Foto ilustrim
 

Një person dyshohet se ka vdekur të shtunën në Skenderaj.

Policia ka njoftuar se njësitet e saj dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes, derisa vdekja e viktimës është konstatuar nga mjeku.